top of page
IMG_0703.JPG

Apie mus

Privatus darželis „Geniukas“, tai lyg antri namai, kuriuose matomas kiekvienas vaikas, o supanti aplinka – jauki ir saugi. Vaikų darželis randasi Vilniaus rajone, Gineitiškėse, kuris įkurtas privačiame ir erdviame name, o jį užkariavę vien tik šio darželio vaikai. Šalia „Geniukas“ nėra judrių gatvių ir automobilių keliamo triukšmo, todėl vaikai gali mėgautis ramiu ir saugiu laiku darželyje. 

 

Vaikų darželio patalpos yra suskirstytos į keletą zonų: rūbinė, miegamieji, valgomasis, dvi žaidimų ir kūrybos grupės. 

 

Vaikų darželio „Geniukas“ vaikai yra patikimose rankose – trys kvalifikuotos ir patirties turinčios auklėtojos prižiūri dvi grupes iki 10 vaikų. Darželio auklėtojos pasinaudodamos žaidybinėmis formomis, vaikams leidžia atskleisti savo kūrybiškumą, užsiimti edukacinėmis veiklomis, kurios padeda vaikams praplėsti pasaulėžiūrą bei atrasti sau mėgstamas veiklas. 

 

Kodėl žaidybinės formos? Vaikui žaidimai – svarbi veikla. Per žaidimus atsiskleidžia vaikų asmenybė, charakterio savybės, patenkinamas jų smalsumas bei išgyvenami skirtingi jausmai. Taip pat žaidžiant galima išmokti klysti, rizikuoti, pasimokyti iš savo klaidų bei išmokti dirbti komandoje. 

 

Vaikų darželis „Geniukas“ siekia, kad vaikams būtų smagu atrasti naujus dalykus, mokytis ir nebijoti išlaisvinti savo vaikiškų kūrybiškų fantazijų!

Turime didelį kiemą

Privatus darželis „Geniukas“ yra apsuptas aptverta ir saugia teritorija – tvorą dengia aukštos tujos, kurios suteikia daugiau saugumo ir privatumo. 

 

Didžiąją dienos dalį vaikai praleidžia vidiniame kieme, kuris yra erdvus, todėl kiekvienas vaikas turi pakankamai vietos užsiimti sau norima veikla. Taip pat erdvų kiemą išnaudojame ir vaikų edukacijai per žaidimus. Vaikams žaidimai – kūrybinė veikla, kuri būtina tiek fiziniam, tiek psichiniam vystymuisi. Žaisdamas vaikas tenkina savo poreikius: judėjimo, pažinimo, kūrybos bei saviraiškos. Visus šiuos poreikius, vaikai gali patenkinti vaikų darželyje „Geniukas“, nes čia vietos tam netrūksta! 

 

Vaikų poilsiui ir laisvalaikiui lauke sukurtos žaliosios žaidimų erdvės – supynės, žaidimo nameliai, čiuožykla, dviračiai ir smėlio dėžė su lauko žaislais, kuriuos vaikai gali panaudoti edukacijai ir žaidimams.

IMG_2687.JPG
bottom of page