top of page

Grupės

IMG_0671.JPG

1,5-3,5 metų grupė

Vaikų darželio „Geniukas“ jauniausiųjų grupę prižiūri dvi auklėtojos. Vaikams nuo 1,5 iki 3 metų labai svarbus stebėjimas ir mėgdžiojimas, todėl šioje grupėje vaikai su auklėtojų pagalba mokosi kasdienio pasaulio pažinimo: kaip elgtis prie stalo, bendravimo su vienas kitu bei kartu vykdomos kūrybinės užduotys, kurios lavina mažųjų smulkiąją motoriką.

Vaikų darželyje „Geniukas“ jaunesniųjų grupei vykdomos edukacinės programos, kurių pagalba vaikai nuo 1,5 iki 3 metų per kūrybinę prizmę mokosi adaptuotis prie aplinkos.   

3,5-6 metų grupė

Vaikų darželio „Geniukas“ vyresniųjų grupę prižiūri viena auklėtoja. Vaikams nuo 3 iki 6 metų norisi vis labiau patiems savarankiškai pažinti pasaulį, todėl vykstame su „Geniukas“ privačiu autobusiuku į ekskursijas ir edukacines pamokėlės už vaikų darželio ribų. Per šias ekskursijas, edukacines pamokėles vaikai pradeda tyrinėti tai, kas yra už jų darželio ir namų ribų.

Šiame amžiaus tarpsnyje vaikai mokosi komandiškumo, todėl jų kasdienė veikla turi grupinių užduočių. Taip pat su kūrybinių užduočių ir žaidimų pagalba, vaikai mokosi išsamiau bei tikroviškiau vaizduoti gyvenimą, savo mintis ir jausmus. 


Vyresnieji vaikų darželio „Geniukas“ savo smalsumą gali patenkinti tyrinėdami įvairias veiklas, įgydami naujų įgūdžių ir eksperimentuodami. Taip pat vaikų darželyje „Geniukas“ turime savo daržą, kuriame auginame skirtingas daržoves, vaisius, todėl vaikai gali ne tik paragauti užauginto derliaus, bet ir prisidėti prie jų auginimo bei priežiūros!

IMG_2939.JPG
bottom of page